Konuk Defteri
Ad Soyad :  
Şehir :  
Mesaj :  
Güvenlik Resmi : Değiştir
Güvenlik Resmi :  
Büyük-küçük harf duyarlıdır!


afyonkarahisar -abdullah dadak12/5/2017
merhabalar. emek harcayıp sırf insanlara yardımcı olabilmek için yaptıgınız bu çalışmayı yurekten kutluyorum.
balıkesir -recep yüksel12/4/2017
hocam at in gibi kelimeler zarf olduğu gibi aynı zamanda edat mıdır?
evet
izmir -kenan atay12/4/2017
hocam harika anlatımınız ve emeğiniz için size çok teşekkür ederim ama ses ve görüntü kalitesizliği şu videoyu pek anlayamadım:https://www.youtube.com/watch?v=xhq3bkunbo4&list=plaw8vvktqfeeqmeciy4-zvjsvtu6pgpcg ne zaman eski videolar yenilenecek?
zaman buldukça değiştiriyorum.
gaziantep -burak yağmur12/3/2017
hocam çok güzel bir iş yapıyorsunuz, size çok teşekkür ederim. dil bilgisini öğretme konusunda sizden daha iyisine rastlamadım. fakat hocam kağıda yazmakla konuşmak aynı şey olmuyor. iyi şekilde konuşabilmek için neler yapmam gerekir? yurtdışına çıkma imkanım yok, bol bol kitap ve yabancı dizi beni bülbül gibi konuşturur mu :))?
merhaba. websitede tavsiyelerim zaten mevcuttur. ınceleyebilirsiniz.
adana -yağız bulut12/1/2017
hocam ingilizceyi biliyorum, çok iyi konuşuyorum demek için kaç kelime bilmek gerekir? kimileri 2-3 bin yeterli diyor ama az gibi sanki.
cok kelime bilmek değil, kelimeleri doğru ve etkili bir sekilde bir araya getirmek onemlidir.
nermin bahar - biri sıfırdan 2 yıl içinde çok iyi ingilizce öğrenebilir mi? 12/1/2017
hocam dil öğrenmenin bir yaşı var mı, mesela 50 yaşında biri sıfırdan 2 yıl içinde çok iyi ingilizce öğrenebilir mi?
yeterli bir çalışma yaparsa ve doğru öğretmenden eğitim alırsa elbette ki mümkündür. 73 yaşında öğrencim var şuan ve gayet güzel ilerliyoruz.
malatya -murat kaya12/1/2017
hocam there is there are ı anlattığınız videonuzda my yerine me our yerine us olur dediniz. ben orada bildiğiniz yamuldum. nerede, hangi koşullarda öyle merak ediyorum. bununla ilgili ileride videolarınız var mı, yoksa sizden rica ediyorum hocam aydınlatın beni.
websitemde de belirttiğim gibi, sadece videolar seyrederek ingilizceyi tam anlamıyla ogrenemezsiniz. ımkânınız varsa bir kursa gidin veya bilen birinden destek alinız. buradan uzun uzum açıklama yazamam maalesef.
trabzon -edip kaya11/30/2017
hocam emeğiniz için size çok teşekkür ederim. fakat anlayamadığım bazı konular var. zarfların sıralanışı ve zamirlerin sıralanışı nasıl oluyor bilmiyorum. ayrıca yer zarfı, zaman zarfı, durum zarfı, miktar zarfı, sıklık zarfı gibi konularda zarflar bundan mı ibaret yoksa başkaları da var mı bilmiyorum. araştırdığım zaman da bazıları farklı isimlerle yer alıyor, hangisi hangisiydi karıştırıyorum. sıralama ve tanımlama hakkında geniş ve kapsamlı bir video bekliyorum sizden hocam. bence insanlar en büyük sıkıntıyı burada yaşıyor. özne+fiil+nesne+zarf ama birkaç tane zarf varsa nerede olacak? üstüne o cümlede zamir de varsa onlar nerede olacak? insanların dil öğrenememe sıkıntısı bu. hep bir soru işareti oluyor kafamızda.
ilginiz için teşekkür ederim. websitedeki konuların sırasını bozmadan seyrederseniz bu sıkıntıyı yaşamazsınız. konuların hepsi birbirine bağlantılıdır. bazılarını atlarsanız kafanız karışır. imkanınız varsa özel ders de almanızı öneririm.
ankara -namık kurşun11/30/2017
hocam fiilimsiler konusunda tabloda verdikleriniz için fiilimsiler 2 diye bir video çekip örneklendirseniz çok güzel olur.
istanbul -cemre demir11/29/2017
hocam emeğiniz için size ne kadar teşekkür etsem bilemiyorum, iyi ki varsınız. fakat bazı videoları görüntü ve ses kalitesizliğinden anlamakta zorluk çekiyorum. tüm eski videoların yerini yenileri ne zaman alacak?
vakit buldukça hepsini yenisi ile değiştireceğim merak etmeyin.
erzurum -ecesu yaşar11/29/2017
hayatımda gördüğüm en iyi ingilizce anlatımı burada buldum liseye hazırlanıyorum sayenizde 3 yazılımda 100 teşekür ederim
izmir -nazan atalay27.11.2017
merhabalar hocam size buradan rahatlıkla ulaşabileceğimi yeni farkettim teşekkürler şimdiden:). ben dış ticaret mezunuyum ve ingilizce seviyem orta denilecek kadar az. 1 ay sonra inşallah işe başlayacağım ama benden ingilizcemi geliştirmem istendi 1 aylık bir süreçte kendimi nasıl geliştirebilirim ve skype üzerinden özel ders verdiğiniz ilanınızı gördüm özel ders ücretleri hakkında bilgiye de ihtiyacım var bu konularda bana yardımcı olursanız sevinirim hocam hayırlı akşamlar.
merhaba. konu ile ilgili bilgi için websitenin iletişim sayfasından yazınız.
izmir -mehmet aslan11/22/2017
hocam youtubedan yayınladığınız videolarınız için size çok teşekkür ederim. ancak bazı videolarınızı ses ve görüntü kalitesizliğinden hiç anlayamıyorum. 1.seviye videoların hepsini geçtim, mesela resimli video anlatmayı hiç anlamadım. ileride de bazı videolarda o kalitede ses ve görüntü var. hepsini tam anlamıyla ne zaman yenilersiniz?
videolar her geçen gün yeni ve daha kaliteli olanları ile değiştirilecektir. eskiden imkansızlıklar yüzünden hazırladığım videolar evet maalesef kötü. ama geliyor yenileri. merak etmeyin. iyi seyirler. :)
aktaş -kazım11/22/2017
merhaba hocam, ben ingilizceyi hiç bilmiyorum. memlekette pek kurs yok küçük şehir. bir kursa gittim olmadı. hala sıfır durumdayım yani. tekrar gidecek bütçemde yok. acaba sizin bu videoların tamamını izlesem ingilizceyi rahatlıkla konuşur ve anlar duruma gelir miyim? okuduğumu net bir şekilde anlar mıyım?.. videoların üzerine hikaye okumayı defter tutmayı gibi bazı tavsiyeleriniz olmuş. onları da inşallah yapacağım ama başka bir şey yapabilir miyim? 4 ay gibi bir sürem var yurt dışına gitme fırsatım olabilir. kaçırmak istemiyorum hocam. lütfen yardım edin.. sağolun hocam tüm emeğiniz için teşekkürler
websitemde de belirttiğim gibi, sadece videolar yeterli olmaz. imkanınız varsa bulunduğunuz yerde herhangi bir okula gidip oradaki ingilizce öğretmenleri ile görüşüp özel ders alınız. bildiğim bütün tavsiyeler ve faydalı kaynakları websitemde paylaştım. onun haricinde olursa zaten hemen paylaşırım. iyi çalışmalar dilerim.
elazığ -biri18.11.2017
başarılar dilerim elazığlı
izmir -taha15.11.2017
hocam amerikada üniversiteye kayıt hakkı kazandım ama hiç ingilizcem yoktu mart ayında gidiyorum ve şuan orada üzerine koyabilecek seviyede ingilizcem var youre my number one :))
mersin -zinet turan09.11.2017
merhabalar gıda mühendisi mezunuyum ingilizce öğrenmek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz
merhaba. size nasıl yardımcı olabiliriz? sorularınızı iletişim sayfasından yazarsanız seviniriz.
izmir -fatoş mekik06.11.2017
siteniz çok faydalı... teşekkürler...
ankara -ozlem erkan11/2/2017
ozkan bey bu vıdeolardan cok faydalandım. sızıde cok taktır edıyorum, basarılarınızın devamını dılıyorum . tanıdıklarımada onerıyorum .allah razı olsun emegınıze saglık .
gaziantep -mustafa ağır31.10.2017
kardeş allah razı olsun.
antalya -nazlı cavus31.10.2017
hocam bayılarak öğreniyorum.yüreğinize sağlık çünkü sizin sayfanızı öğrenince dil okulundan kaydımı sildirdim :) çok da iyi etmişim.size bir sorum olacak bu şekilde almancaya da hakim misiniz? eğer öyle ise almanca için de böyle bir güzellik yapmayı düşünür müsünüz?
ilginiz için çok teşekkür ederim. almanca maalesef bilmiyorum. belki ileride ispanyolca için olur
ankara -by10/29/2017
bilgine,emeğine,özverine sağlık.herkesten daha kaliteli bir iş çıkarmışssın.
istanbul -kayra khan29.10.2017
hocam senin toplamada 6 seviye olan videoları izlesek hangi seviyede oluruz tahminen? (örn: b1, b2)
videolar size sadece dilbilgisi konusunda yardımcı olur. belli bir seviyelendirme sistemine göre değildir.
istanbul -inan hikmet sevimli17.10.2017
herhalde ileride ispanyolca videoları da olur sitede izleriz.
istanbul -inan hikmet sevimli17.10.2017
slm bir çok site dolaştım ne ingilizce ne de başka bir dil bu kadar detaylı kaliteli mantıklı ve baştan anlatılmamış. her sitede direk kelimelere ve cümlelere geçilmiş. buradaki önce harflerden ve sayılardan başlanır. sayın özkan çelen e bu kaliteli faydalı çalışmalarından dolayı çok teşekkür eder en derin saygılarımı sunarım. biyografisini de okudum tam bir başarı hikayesi. tekrar teşekkürler.

İlk 1 2 3 4 5  ... Son