Konuk Defteri
Ad Soyad :  
Şehir :  
Mesaj :  
Güvenlik Resmi : Değiştir
Güvenlik Resmi :  
Büyük-küçük harf duyarlıdır!


van -emir kozcuoğlu12/9/2016
hocam emeğinize sağlık..
istanbul -efe07.12.2016
hocam çok sağolun sizin üstünüze hoca tanımam mükemmelsiniz çok yararlı olmuş....
karşıyaka /izmir -ali pancarcı12/6/2016
teşekkürler.
manisa -muhsincim12/5/2016
hele hele aradıgımı buldum hocam cok sagolun
gaziantep -ahmet polat12/4/2016
en az 2000 tl para ile gittiğimiz kurslar, saçma sapan para tuzağı olan ingilizce siteler...ve siz... yaptığınız işle parayı bir yana koyup biz ingilizce öğrenmek isteyenler için çok başka bir kapı açtınız..tüm gramerleri anlatıp bizim önümüz sundunuz... allah razı olsun..teşekkürler demekten başka seçenek yok..
ankara -perinaz erkek12/1/2016
hocam harikasınız emeğinize sağlık :)
bolu -seda ergin11/30/2016
merhaba özkan hocam öncelikle allah sizden razı olsun hazırlık okuyorum ve siteniz bana çok yardımcı oluyor emeğinize sağlık iyi ki sizin gibi iyi insanlar var :)
izmir -umut11/30/2016
emeğinize sağlık çok güzel bir site çok faydasını gördüm.sizin gibi öğretmenlerimizi,hocalarımızı gördükçe umudumu taze tutabiliyorum.
istanbul -sümeyye kübra30.11.2016
allah razı olsun :)
kocaeli -suat 30.11.2016
bu gün itibariyle başlıyorum...
ankara -mehtap gül11/29/2016
saygıdeğer öğretmenim özkan çelen bey, emeğinize ve güzel yüreğinize sağlık o kadar çok faydalandım ve faydalanmaya devam ediyorum ki ne söylesem az şu anda. insanların günahını bile karşılıksız vermediği bir dünyada böyle bir emek inanın yazarken ellerim titriyor. o kadar anlaşılır o kadar sade ve mükemmel ki ne diyeyim................
kocaeli -lamia27.11.2016
çok kaliteli bilgiler veriyorsunuz. dinlerken ne çok bilmediğim ve yanlış bildiğim şeyler varmış dedim. emeğinize sağlık hocam.
karabük -esra gövem11/26/2016
emeğinize sağlık hocam. lys5e girecek bir öğrenci olarak bana çok fayda sağlıyor siteniz. ben bir de sayılsal öğrencisiyim. bizim okuldadil acılmadı ve benim dil hocam sizsiniz. zor olanı yapıyorum ve sayısaldan dile hazırlanıyorum. bana dua edin. ben ve benim gibi diğer öğrencilerinize de. teşekkür eder, saygılarımı sunarım.
istanbul -musa11/24/2016
ingilizceyi kendi başıma öğrenmeye karar verdim. araştırdım taradım uğraştım ve bir anda youtubedan sizin videolarınızla tanıştım. videolarınızı okulda dinler gibi not tutarak dinliyor, tekrar ediyorum. ayrıca verdiğiniz öğütler sayesinde kendime yol planı çizdim ve o yolda ilerlemeye çalışıyorum. allah sonsuz kez sizden razı olsun...
istanbul -nurten22.11.2016
merhaba özkan hocam. bende sizin gibi insanları seviyorum. iyiki sizi gördum buldum.. ingilizceyi bi kaç kelim edışından hiç bilmiyorum. öğremek çok istiyorum. çok iyi öğretiyorsunuz.. aslnda daha çok felsefe bölumundekı yazıları okumak için geliyorum. hep böyle kalın hiç değişmeyin. özkan hocam allaha emanat olun.
ankara -kaan11/21/2016
muhteşemsiniz.
adana -caner çağlı11/21/2016
inşallah bir gün propöser olursunuz bunu en çok bir insan olarak ben allahdan niyaz ediyorum saygılarımla.
istanbul -ömer20.11.2016
hocam videolarınızı düzenli olarak takip ediyor ve her gün kendi çapımda kendimi geliştirmeye çalışıyorum sizin sayenizde bu yüzden size minnettarım, çok teşekkür ediyorum
kocaeli -mustafa şahin11/18/2016
arkadaşlar özkan beyin kıymetini bilmemiz gerekiyor normalde internette bu bilgiler ücrete tabi tutuluyor.gereksiz bilgilerden arındırılmiş gayet anlaşılır videoları bize sunuyor.kendisine teşekkür ediyorum iyi çalışmalar.
istanbul -sefa18.11.2016
hocam allah sizden razı olsun ingilizceyi sizinle sevdim keske her ogretmen sizin gibi olsa yaptiginiz seyi ne kadar ovsek az gelir insanlar faydalansın die o kadar emek harcamışsınız özen göstermişsiniz herşey gönlünüzce olsun size cok dua ediyorum :) :)
istanbul -esra11/12/2016
ben daha lise öğrencisiyim ve üniversitede dil okumak istiyorum. abimin tavsiyesi üzerine bu siteye göz attım ve aşırı hoşuma gitti. umarım bana katkısı olur (olacağından eminim). ayrıca emeğinize saygılar hocam :)
toronto - canada -murat batgi11/12/2016
ingilizce konuşulan bir ülkede sizin dersleri büyük bir keyifle izleyerek hızla ingilizce öğreniyorum. teşekkürler.. sizi izledikten sonra o konu ile ilgili dışarıda pratik yapma şansım oluyor. konular aynen yerine oturuyor. tşkr..
istanbul -a11/11/2016
1 yıl önce ingilizceyi öğrenmeyi kafaya koyduğumda karşıma çıkan ilk insan, ilk öğretmen oldunuz ingilizceyi sevdirdiniz çok başka bir tat aldım ve hala artarak devam ediyor hiç unutmayacağım ömrüm boyunca. bugün eğer ben ingilizcenin okulunu okuyorsam ve bana çalışmaktan ziyade bir hobi edindirdiğiniz için büyük minnet duyuyorum. 1 yıldan da fazla oldu aslında. bu süre zarfında okuduğum sayısız makale, hikaye, roman onlarca deneme ve girdiğim sınav... hayatıma büyük bir anlam ve yön kattı ve bazen sorguluyorum diyorum ki "vay be ne ingilizceymiş ki bugün bu okulda bu derslere giriyorum, bu süreçte birçok insanla tanıştım farklı ortamlarda bulundum kim bilir ileride daha neler olacak" diye. ufkumun genişlediğini hissediyorum daha biliyorum ki bu başlangıç. işte belki de içimdeki bu yeteneği körükleyen ilk kıvılcımı çakan özkan hocayı ömrüm boyunca unutmayacağım ki kendisini hiç real olarak tanımasam dahi o hissiyatı verebildi. verebildi ki kendisini keşfedip izlemeye başladığım 17 ağustos 2015 ten sonra dahi hatırlayabiliyorum...
kayseri -su11.11.2016
bu kadar iyi olduğunuz için teşekkürler çok faydalı videolar
artvin -ezgi11/10/2016
okulda anlayamadığım bütün konuları burada çalışıyorum. ne kadar iyisiniz ki ücretsiz bir şekilde bunu insanlara sunuyorsunuz. gerçekten tek istediğiniz faydalı bilginin herkese ulaşması. size ne kadar teşekkür etsem az.

İlk 1 2 3 4 5  ... Son